Локомотив (Пловдив) се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа. Българският тим

...

Локо отстрани Спартак

Локомотив (Пловдив) се класира за третия квалификационен кръг на Лига Европа. Българският отбор загуби реванша от Спартак в Търнава с 1:3, само че след победа с 2:0 в първата среща продължава напред. Френският Страсбург е идващия противник на Локомотив. В Търнава домакините откриха посредством Филип Дангубич (16), Богдан Митреа направи 2:0 в 51-ата минута. Рафаел Таварес попари българския отбор в 70-ата минута, когато отбраната на Локомотив го изпусна след центриране от фаул. Ален Ожболт върна усмивките в Локомотив с попадение в 72-ата минута. От 34-ата минута домакините играха с човек по-малко, откакто Тимотей Захуменски бе изпъден с пряк червен картон.
Източник: standartnews.com